Mooste Viinavabrik

Juubeli tähistamine

Juubelipidu saab alguse viinavabriku aatriumist, kus külaliste saabumisel valatakse kvaliteetvahuvein ja söömist ootavad 

kohapeal valmistatud šokolaaditrühvlid. Kõlavad esimesed tervitussõnad neid saadavad soojad naeratused seejärel kogunetakse kõrval asuvasse sammassaali, kust saab alguse imeline juubelipidu. 

Sammassaali laudade paigutamisel on mitmeid võimalusi mis olenevad külaliste arvust ja juubilari soovidest. Saal mahutab kenasti kuni 100 pidulist ning ka tantsuruum jääb samasse saali. 

Maitsva laua katab viinavabriku köök. toitlustuse hinnas on lauakate, serveerimisvahendid, teenindus kuni 01.00, vajadusel kauem. Menüüd muudame vastavalt teie soovidele.

Väsinud külalised saavad peale pidu puhata nii viinavabrikus kui Mooste Mõisa Külalistemajas. Viinavabrikus leiame majutuskohti kuni 40 soovijale. Peo järgmisel hommikul ootab kõiki ööbijaid hommikusöök. Tellimisel saab peoperemees/naine valida kas hommikul süüakse traditsioonilist hommikusööki või soovitakse hommikusöögi asemel kosutavat seljanka suppi.

Peo alkoholi tellimine käib läbi meie. Nii jääb ära teil meeletu planeerimine ja varude pärast muretsemine. Valite hinnakirjast välja sobiva hinnaga joogid ning meie tellime. Peole järgneval päeval loeme kokku alles jäänud pudelid ning arve koostame ainult tarbitud alkoholi järgi. Teie ei pea muretsema alkoholi külmas hoidmise, toomise ja lauale saamise pärast.

Viinavabrik, Lauri Laan

Näidis ajakava:

19.00     Peo algus                                                            

                Õnnitlused viinavabriku aatriumis

19.30     Sammassaalis serveeritakse pearoog                               

20.15     Tants, trall ja mängud

23.00     Serveeritakse tort ja kohv                         

01.00     Orienteeruv peo lõpp 

Peosaalide rendi hind on 40€/h

Toitlustuse hind oleneb teie välja valitud menüüst 

Kirjutage meile ja koostame teile sobivale kuupäevale pakkumise ning saadame lisainfot!