Mooste Viinavabrik

Juubeli tähistamine

Juubelipidu saab alguse viinavabriku aatriumist, kus külaliste saabumisel valatakse kvaliteetvahuvein ja söömist ootavad 

kohapeal valmistatud šokolaaditrühvlid. Kõlavad esimesed tervitussõnad neid saadavad soojad naeratused seejärel kogunetakse kõrval asuvasse sammassaali, kust saab alguse imeline juubelipidu. 

Sammassaali laudade paigutamisel on mitmeid võimalusi mis olenevad külaliste arvust ja juubilari soovidest. Saal mahutab kenasti kuni 100 pidulist ning ka tantsuruum jääb samasse saali. 

Maitsva laua katab Viinavabriku köök. Toitlustuse hinnas on lauakate, serveerimisvahendid ja teenindus. Menüüd on võimalik muuta vastavalt teie soovidele.

Väsinud külalised saavad peale pidu puhata nii Viinavabrikus kui Mooste Mõisa Külalistemajas. Viinavabrikus leiame majutuskohti kuni 40 soovijale. Peo järgmisel hommikul ootab kõiki ööbijaid hommikusöök. Tellimisel saab peoperemees/naine valida, kas hommikul süüakse traditsioonilist hommikusööki või soovitakse hommikusöögi asemel kosutavat seljanka suppi.

Peo alkoholi tellimine käib läbi meie. Nii jääb ära teil meeletu planeerimine ja varude pärast muretsemine. Võimalus on valida hinnakirjast välja sobiva hinnaga joogid ning need eelnevalt ära tellida, siis ei pea te muretsema alkoholi külmas hoidmise ja lauale serveerimise pärast.

Viinavabrik, Lauri Laan

Näidis ajakava:

19.00     Peo algus                                                            

              Õnnitlused Viinavabriku aatriumis

19.30     Sammassaalis serveeritakse pearoog                               

20.15     Tants, ühised tegevused ja mängud

23.00     Serveeritakse tort ja kohv                         

01.00     Peo lõpp 

Peosaalide rendi hind kokkuleppel.

Toitlustuse hind oleneb teie välja valitud menüüst.

Kirjutage meile ja koostame teile sobivale kuupäevale pakkumise ning saadame lisainfot!