Mooste Viinavabrik

Parimad seminarid Põlvamaal!

Eesti Fototurismi Keskus ehk Mooste viinavabrik on ideaalne koht nii väiksematele kui suurematele gruppidele nõupidamiste, seminaride ja konverentside korraldamiseks. Loominguline keskkond ja piisav kaugus suurematest linnadest aitavad osalejatel juba kohale jõudmisel unustada igapäevased mõtted ja keskenduda ainult vajalikule.

Hubane saal asub Fototurismi Keskuse ärklikorrusel. Kaminasaal 94m2 mahutab klassistiilis ca 50 inimest. Esitlustehnikana kasutame saalis Canon XEED SX7 multimeedia projektorit ning Da-Lite 4 meetri laiust kõrgkvaliteetset ekraani. Saalis on 55 tolline teler ja kvaliteetne helisüsteem. Diplomaadi stiilis mahutab saal 20 osalejat.

Viinavabriku esimesel korrusel asuvas sammassaalis 186m2 ja aatriumis 92m2 on sobiv korraldada vastuvõtte ja klassistiilis seminare ca 80 inimest. 
Lisaks saab privaatsemaks nõupidamiseks kasutada külalistemaja sviiti. Paigutame saalid vastavalt Teie soovile ja sündmuse iseloomule. Saalide sisustuse paigutamise standardlahendused: teatristiil, U-stiil, klassistiil.
​Seminari kohvipausid serveerime sammassaali ning suvel, ilusa ilma korral korraldame lõuna ja õhtusöögid rõdul.


Mooste viinavabrik asub Põlvamaal, hästi säilinud Mooste mõisa kompleksis, maalilise järve kaldal. Keskuse ruumid on maitsekalt sisustatud ning sobivad nii ühe kui mitmepäevaste sündmuste läbi viimiseks. Keskuses on kaks kvaliteetse tehnikaga konverentsisaali, hubased majutusruumid, saun ja põnevaks vahelduseks professionaalse tehnikaga fotoateljee.

Korraldame teie seltskonnale meeleldi meeleoluka mõisa tutvumise mängu, õpitoa käsitöökodades, paintballi lahingu või meeleoluka fotosessiooni ettevõtte meeskonnapiltide saamiseks. Kui kirjutad meile sündmuse eesmärgi koostame teile meeledi koostööplaani.