Mooste Viinavabrik

Seminaripakkumine

Seminar Viinavabrikus, on midagi rohkemat kui lihtsalt tööalane kohtumine! 

Viinavabriku seminariruum

Külalised võtame vastu viinavabrikus viinavabrikule kohaselt tervitusnapsu ja lahke naeratusega. Seejärel ootab osaleijaid hommikune kuum kohv ja ahjukuum küpsetis. 

Kohvipausi ja esmase tutvuse järel on seminariks valmis hubane kaminasaal. Kaminasaali suurus ruutmeetrites on 94.81.Ruumis asuvad lauad saab paigutada vastavalt soovidele. Koolitusruum on teistest ruumidest eraldi III korrusel. Lisaks kohustuslikule seminariruumi mööblile on ruumis kaks diivanit mis soodustavad mõnusat rühmatööd. Tehnikast on olemas projektor, helisüsteem, CD ja DVD mängija, televiisor, pabertahvlialus, paberid tahvlile, kirjutusvahendid, markerid tahvlile, valgetahvel ja seminari jooksul lauavesi.

Lõuna saabudes ootab teid sammassaalis lõunasöök. Menüüd kokku pannes oleme arvestanud Lõuna-Eesti traditsioonie ja pärandit. Lõunasöögiks pakume teile põldoa-herne suppi krõbeda suitsupeekoniga, magustoiduks Põlvamaa mahekaerahelbe-toorjuustukook.

Seminari järel alustame lõbusat ja lustakat orienteerumismängu mõisakompleksis, et saaksite parema ülevaate Mooste Mõisa tegemistest ja võtmeinimestest. Tegemist on lustaka mänguga Mooste mõisakompleksis, kus osalejad tutvuvad mängu käigus põgusalt mõisa ajaloo ja hoonetega. Osalejad koguvad mõisa kohta põnevaid legende ning meeskondade arvates parimad legendid mängitakse ette viinavabrikus. Viinavabrikus saavad osalejad näidendi ette mängimiseks rekvisiidid. Edukaimale meeskonnale auhind.

Viinavabriku õhkkond on inspireeriv ja loovad mõtted on garanteeritud!