Mooste Viinavabrik

Unustamatu pulmapidu uhkes viinavabrikus!

Mooste mõisa viinavabrik sobib suurepäraselt pulmade korraldamiseks. Viinavabriku ainulaadne arhitektuur, kaunis interjöör, fotostuudio ning järveäärne asukoht pakuvad erinevaid võimalusi pulmapeo läbiviimiseks. 

Talvel, suvel kevadel ja sügisel - igal aastaajal on Mooste ja siinne loodus ja loomulikult Viinavabrik uskumatult kaunis, et pidada muinasjutuline pulmapidu. Mis võiks veel uhkem olla kui saabuda registreerimisele, mis toimub mõisa häärberi ees, uhkes hobukaarikus. Või sooviksid oma abielu registreerida maalilises Taevaskojas, Mooste järveääres või mõisa pargis? Lisaks on Mooste lähistel mitmeid kaunieid kirikuid, kus laulatust läbi viia. Kirikute kohta vaata infot ja kaarti siit lingilt.

See kõik on võimalik, sest parimad peoruumid on kaunite paikade vahetus läheduses. Registreerimise järel ootab pulmalisi viinavabriku uhked saalid ja avar ruum pidustuste läbiviimiseks. Peo põhisaalis sammassaalis mahutame pika laua taha külalisi kuni 80. Kohviku stiilis laudu paigutades on võimalus vastu võtta kuni 100 peokülalist. Tantsud ja mängud korraldatakse vastavalt pruutpaari soovile samas saalis või kõrval asuvas Aatriumis.


Väsinud peokülalised mahutame majutama vastavalt soovidele. Viinavabrikus leiame ööbimiskohti 35 soovijale, Mooste Mõisa Külalistemajas 23. kuni 33. külalisele. Maalilises mõisakompleksis või Viinavabriku fotostuudios on ideaalne võtta ülesse pruutpaari ilupildid. Noorpaar saab unustamatu päeva päikeseloojangut tähistada järvel või viinavabriku terrassil...

Viinavabriku imelised saalid (I korruse Sammassaal ja Aatrium) muudavad Teie elu tähtsaima päeva kordumatuks.

www.pulmad.ee 2. kohtKõik ja rohkemgi veel on võimalik ning meie personal on teie peo organiseerimisel abiks nii planeerimisel, pulma päeval kui peole järgneval päeval.

Pulmad.ee korraldatud rahvahääletuse tulemusena omistati Mooste Viinavabrikule 2013. aastal peokohtade seas auväärne teine koht. Aastal 2014 on Viinavabrik taas esikolmikus, sel korral tugevalt kolmas. 2016. aastal valiti Mooste Viinavabrik parimaks peokohaks.